Aparat Fuji Instax Mini 70

Sprzęt jaki Ci oferujemy to aparat do fotografii natychmiastowej Fujifilm Instax Mini 70, wypełniony po brzegi fantastycznymi funkcjami, których próżno szukać w tańszych modelach. A co najważniejsze: banalnie prosty w obsłudze, co w przypadku wesela i każdej innej imprezy może mieć niebagatelne znaczenie: dla wielu osób będzie to przecież pierwszy kontakt z takim sprzętem.

No dobrze, ale co dokładnie oznacza „natychmiastowy” ? Oznacza to tyle, że wywołanie odbitki z aparatu Fujifilm Instax Mini 70 zajmuje zaledwie 90 sekund! Zrobienie niesamowitej pamiątki z Twojego wesela, komunii, osiemnastki lub innej imprezy zajmie więc Twoim gościom raptem 2 minuty.


Co takiego posiada Fuji Instax Mini 70, czego nie oferuje konkurencja?

  • Banalnie prostą obsługę. Aby zrobić zdjęcie, wystarczy nacisnąć dwa przyciski: włącznik aparatu i spust migawki. To wszystko – za 90 sekund otrzymasz odbitkę. Cała reszta odbywa się automatycznie: aparat sam obliczy jasność otoczenia i dostosuje do niej czas naświetlania.
  • Tryb selfie. Twoi goście mogą obsługiwać aparat sami, a to dlatego, że z przodu znajduje się niewielkie lusterko, które ułatwia robienie autoportretu. Aparat posiada też dedykowany tryb selfie, w którym jasność i ostrość są dobieranie specjalnie pod ten rodzaj zdjęć.
  • Samowyzwalacz. Nie wszystkie aparaty natychmiastowe posiadają wbudowany samowyzwalacz – Instax Mini 70 go ma. Świetne zdjęcie zrobisz bez względu na to, po której stronie obiektywu się znajdujesz, a pomoże w tym mini statyw, który dołączamy do zestawu. Tak, tak – nasz aparat ma też gniazdo statywu!
  • Tryby specjalne. Na koniec dodajmy jeszcze cztery specjalne tryby fotografowania: Makro, Krajobraz, Jasna tonacja, Błysk dopełniający. Szczególne dwa ostatnie mogą być niezastąpione w warunkach weselnych – wpływają bowiem na jasność zdjęcia i mogą w prosty sposób je rozjaśnić, jeśli poprzednie wyszło zbyt ciemne.

Top