Zasady i umowa

W tym miejscu wyjaśnimy Ci wszystkie najważniejsze kwestie związane z wypożyczeniem aparatu Instax Mini na wesele u nas. Możesz też zapoznać się ze wzorem umowy, którą podpiszemy, jeśli zdecydujesz się na naszą ofertę (żółte pola mają charakter poglądowy).

Pobierz wzór umowy

Co dostaniesz wypożyczając aparat Instax u nas

  • Aparat do fotografii natychmiastowej Fujifilm Instax Mini 70 w kolorze białym.
  • Wkłady do aparatu Instax w takiej ilości, jaką sobie zażyczysz (są pakowane po 10 sztuk).
  • 4 baterie do aparatu. Do działania potrzebne są dwie, kolejne dwie to baterie zapasowe.
  • Instrukcję obsługi aparatu w języku polskim.
  • Akcesoria do fotobudki: tabliczki, kapelusze, wąsy, okulary. Razem 43 sztuki.
  • Selfie stick Xblitz SL4 z mini statywem. Aby zwiększyć funkcjonalność zestawu.

Wszystko co możesz u nas wypożyczyć zobaczysz w zakładce Galeria.

Obszar działania, dostawa i odbiór aparatu

Jesteśmy z Nowych Skalmierzyc, koło Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego. Jeśli mieszkasz lub masz wesele / imprezę w pobliżu to bardzo fajnie – aparat możesz wypożyczyć na miejscu, odebrać i zwrócić nam go osobiście.

A co jeśli jesteś z Poznania, Warszawy, Krakowa albo Wrocławia? Nic takiego: działamy na obszarze całej Polski. Umowę podpiszemy wówczas na odległość (są maile, są skanery – żadnego chodzenia na pocztę), aparat Instax wraz z akcesoriami wyślemy do Ciebie kurierem, a po weselu przyślemy kuriera żeby go od Ciebie odebrał. Proste i wygodne.

Terminy, czyli kiedy dostaniesz aparat i kiedy go oddasz

Jest spora szansa, że Twoje wesele czy inna impreza jest w weekend. Dlatego nasza oferta jest skrojona na weekend, choć możemy ją oczywiście dostosować do Twoich potrzeb.

Oferta weekendowa zakłada, że aparat Instax Mini otrzymasz już w czwartek, abyś mógł na spokojnie się z nim zapoznać i przygotować stanowisko na miejscu imprezy. W opcji wysyłkowej, paczkę nadamy więc kurierem już w środę, aby w czwartek była u Ciebie. Ma to dodatkowy cel: mamy jeden dzień zapasu na wypadek, gdyby kurier zawalił sprawę i paczka nie dotarła na drugi dzień. Coś takiego zdarza się w 2-3% przypadków, a jeśli już się zdarzy to umowa zakłada, że za wypożyczenie aparatu zapłacisz 30zł mniej za każdy dzień opóźnienia. Dodatkowo w takiej sytuacji masz prawo zrezygnować z umowy wypożyczenia, a my oddamy Ci wszystkie pieniądze.

Zwrot aparatu następuje w poniedziałek. W opcji wysyłkowej, w poniedziałek kurier pojawi się pod wskazanym przez Ciebie adresem by odebrać paczkę.


Top